Kariyer
Anasayfa » İLETİŞİM » Kariyer

BBS 'nin başarısının temelinde stratejik yönetim yaklaşımımız ve değer yaratmayı esas alan yönetimsel yapımız yatmaktadır. Bu felsefeden yola çıkarak, İnsan Kaynakları yapımız şirketimize ışık tutmak adına araştırmalar yapmakta, memnuniyet arttırma projeleri yaratmakta ve analizlerini raporlamaktadırlar. Kendi yarattıkları öneri – analiz - uygulamaya alma çerçevesinde çalışanlarına yönelik çalışmalar yürütebilmektedirler.

BBS 'ye katıldığınızda, Dünya devleriyle çalışan bir firmanın önemli bir çalışanı olarak; eğitim, bilgi, çevre ve insana önem veren bir topluluğun arasına katılırsınız.

BBS işe alım sürecinde; Uluslararası, müşteri odaklı düşünen, öğrenmeye ve değişime açık, teknoloji ve yenilikleri takip eden, takım çalışmalarına uyumlu adaylar arasından, aranan pozisyonun yetkinliklerine bakılarak ön eleme yapılır. İstenilen şartları taşıyan adaylar önce insan kaynakları yöneticisi sonra ilgili birim yöneticisiyle görüşür.

Mevcut İnsan Kaynakları Yapımız itibariyle şirketimiz iş ve staj kontenjanları için talep edilen kanallar vasıtasıyla adaylara ulaşmaktadırlar. Adaylarımız şirketimize başvurmak istediklerinde aşağıdaki link vasıtasıyla taleplerini Şirketimizin İnsan Kaynakları bölümüne iletebilirler.